Układ poziomy

Minimalistyczny design
Nasze produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

Niewyczerpane możliwości personalizacji
Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

Fixscreen ®

System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widok.
Fixscreen ®

System Linarte

Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych.
System Linarte
Darmowa
wycena

Piękno tkwi w prostocie, czyli Algarve na Mazowszu

Udostępnij

Nasza ostatnia realizacja znakomicie pokazuje, że pergola Renson to rozwiązanie, które doskonale wygląda zawsze i wszędzie, a jej montaż nie wymaga specjalnych projektów, adaptacji ani rezydencji wartej miliony.

Najnowszy Algarve stanął w województwie Mazowieckim, osłaniając taras kilkunastoletniego domu z cegły o klasycznej architekturze, otoczonego pięknym ogrodem.

Jak wszystkie pergole Renson, tak i ta wykonana została na zamówienie, z dokładnym uwzględnieniem parametrów istniejącego od lat tarasu. Zbudowana na planie kwadratu o boku 4,5 m, idealnie wpisała się w bryłę budynku, dodając świeżości i odmieniając jego dość tradycyjny charakter. Antracytowy kolor pergoli wyśmienicie prezentuje się w towarzystwie czerwonej cegły, nadając domowi lekko industrialno-loftowy rys.

Pergola została zamontowana jako podstawowa konstrukcja z lamelowym, otwieranym dachem, sterowanym pilotem. Znakomicie spełnia swoją funkcję, osłaniając przestrzeń tarasu, narażonego na dużą ekspozycję słoneczną. Właściciele w każdej chwili mogą uzupełnić jej wyposażenie, m.in. o boczne ekrany Fixscreen.

Montaż pergoli, która wspiera na czterech kolumnach, nie narusza w żaden sposób elewacji budynku. Instalacja trwała dwa dni, odbyła się sprawnie i bez żadnych niespodzianek.

Efekt – naszym zdaniem znakomity!

Zobacz pozostałe wpisy