Układ poziomy

Minimalistyczny design
Nasze produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

Niewyczerpane możliwości personalizacji
Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

Fixscreen ®

System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widok.
Fixscreen ®

System Linarte

Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych.
System Linarte
Darmowa
wycena

Renson Panovista® – innowacyjne rozwiązania dla okien narożnych

Udostępnij

Odpowiedzią Renson® na minimalistyczny trend w architekturze jest innowacyjne rozwiązanie zabezpieczające przed słońcem narożne przeszklenia – Panovista® i Panovista Max®.

To pierwsza na świecie osłona przeciwsłoneczna, dedykowana oknom narożnym o ponadprzeciętnych rozmiarach, w przypadku których konwencjonalne rozwiązania nie zdają egzaminu.

Panovista to zewnętrzna osłona, zachowująca walory znanych już i sprawdzonych ekranów Fixsceen®. Wykorzystuje opatentowany system  ZIP, mocujący tkaninę, i gwarantujący stabilność nawet przy bardzo porywistym wietrze. Nowatorstwo konstrukcji polega na usunięciu prowadnic z narożnika, dzięki czemu otrzymujemy niczym niezakłócony, panoramiczny widok. Renson zadbał również, aby wszystkie elementy konstrukcyjne systemu (mechanizm sterujący, prowadnice boczne) ukryte były w elewacji budynku, w żaden sposób nie wpływając na jego estetykę.

Ekrany wyposażone są w tkaniny z włókna szklanego o bardzo wysokim współczynniku ochrony przeciwsłonecznej. Zarówno tkaniny, jak i aluminiowe profile dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, pozwalającej na indywidualne dopasowanie do architektury budynku.

Ekrany Panovista® można stosować do okien narożnych o maksymalnej szerokości 4000 mm z każdej strony oraz maksymalnej wysokości 2700 mm. Za pomocą Panovista Max® jesteśmy w stanie przesłonić jeszcze większą powierzchnię (maksymalnie 30m²) – 6000 mm szerokości po obu stronach narożnika i 3400 mm wysokości. Rozwiązanie to wymaga dodatkowo instalacji czujnika wiatru.

System Panovista® pozwala realizować funkcjonalne projekty, wykorzystujące duże przeszklenia. Umożliwia wyeksponowanie ich niewątpliwych walorów estetycznych, dbając równocześnie o komfort użytkowników i odpowiednie zabezpieczenie budynków przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jest kolejnym elementem, wpisującym się w całościową koncepcję Renson® Healthy Outdoor Concept.

 

Zobacz pozostałe wpisy