Układ poziomy

Minimalistyczny design
Nasze produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

Niewyczerpane możliwości personalizacji
Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

Fixscreen ®

System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widok.
Fixscreen ®

System Linarte

Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych.
System Linarte
Darmowa
wycena

RENSON SKYE® – nowa ekskluzywna pergola

Udostępnij

Renson Skye® to najnowsza i najbardziej ekskluzywna osłona tarasowa spośród dostępnych na rynku propozycji firmy.

Pergola Skye® wyposażona jest we wszystko, co posiadał dotychczas najnowocześniejszy model Camargue® – aluminiową wytrzymałą konstrukcję, dostępną w pełnej gamie kolorystycznej zgodnej z paletą RAL, lamelowy dach, możliwość rozbudowy o szereg dodatkowych rozwiązań (osłony boczne Loggia®, zintegrowane oświetlenie LED, nagłośnienie, ogrzewanie).

Otwórz dach i ciesz się słońcem


Skye® jednak ma coś więcej – całkowicie rozsuwany dach. Lamele, z których jest zbudowany można ustawiać pod dowolnym kątem w zakresie 145°, można położyć je zupełnie poziomo, zapewniając tym samym całkowicie płaskie, nieprzezierne zadaszenie. Można też rozsunąć je na boki i cieszyć się słońcem i nieograniczonym widokiem nieba. Dach rozsuwa się synchronicznie, nawet przy asymetrycznym układzie jego części, dzięki opatentowanej technologii S-Drive.


Stanie tam, gdzie zechcesz


Pergola Skye®, podobnie jak inne konstrukcje tarasowe Renson daje dużą swobodę w wyborze sposobu i miejsca montażu. Możemy za jej pomocą osłonić taras w bezpośrednim sąsiedztwie domu, wspierając jeden bok o fasadę budynku lub zadaszyć nią istniejącą już zabudowę bocznych ścian. Pergola zbudowana jako niezależna konstrukcja może zacieniać dowolne miejsce w ogrodzie (np. osłonić basen), tworząc dodatkową komfortową strefę wypoczynku.

Sam reguluj dopływ światła

Możliwość całkowitego rozsunięcia lameli i „otwarcia” dachu ma duże znaczenie, zwłaszcza w sytuacji, gdy konstrukcja pergoli przylega do fasady budynku z oknami (np. balkonowymi) – możemy wówczas regulować dopływ światła do wnętrza, doświetlać i korzystać z naturalnego nagrzewania pomieszczeń w zimie, zacieniać i chronić przed nadmiernym nagrzewaniem w lecie.

Skye® to kolejny krok firmy w rozwoju koncepcji Healthly Outdoor Concept, wykorzystującej najnowsze rozwiązania technologiczne do kreowania zewnętrznej przestrzeni o warunkach idealnych do zdrowego, bezpiecznego i komfortowego wypoczynku.

Zobacz pozostałe wpisy