Układ poziomy

Minimalistyczny design
Nasze produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

Niewyczerpane możliwości personalizacji
Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

Fixscreen ®

System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widok.
Fixscreen ®

System Linarte

Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych.
System Linarte
Darmowa
wycena

Wyjątkowe oświetlenie tarasu

Udostępnij

Szukasz atrakcyjnego oświetlenia tarasu? Z pewnością warto rozważyć oświetlenie LED. Jest ekonomiczne, może być zintegrowane z zadaszeniem tarasu, a technologia RGB umożliwia zmianę barwy światła w każdej chwili!

Oświetlenie ogrodowe LED RGB

Technologia LED i oświetlenie ją wykorzystujące to bardzo nowoczesne i zaawansowane technologicznie źródło światła, które posiada szereg niewątpliwych zalet. Należą do nich przede wszystkim: bardzo długa żywotność (nawet do 100 tys. godzin), odporność na uszkodzenia, zarówno mechaniczne, jak i na warunki atmosferyczne (wilgoć raz niską temperaturę), łatwość sterowania, niskie napięcie zasilania. Są również ekologiczne (nie zawierają rtęci i innych szkodliwych dla środowiska substancji) i ekonomiczne – wykorzystują znacznie mniej energii elektrycznej niż tradycyjne żarówki przy tej samej mocy światła. Wszystko to sprawia, że oświetlenie LED stanowi idealny wybór w przypadku oświetlenia zewnętrznego, instalowanego na tarasie lub w ogrodzie, które niejednokrotne pozostaje włączone przez wiele godzin. Początkowo oświetlenie LED miało wyłącznie jedną, zimną barwę. Obecnie rynek oferuje oświetlenie o różnych odcieniach światła białego – od barwy ciepłej, przez neutralną do zimnej. Co więcej, dzięki technologii RGB możemy wybierać dowolne kolory i zmieniać je w zależności od nastroju i okoliczności.

Taras skąpany w kolorach

Oświetlenie LED RGB stosowane w pergolach RENSON to najwyższej jakości rozwiązanie, które za pomocą różnych barw światła tworzy różnorodną, ale zawsze niepowtarzalną atmosferę podczas wieczorów spędzonych na tarasie. Sterując nim zdalnie, możemy swobodnie zmieniać kolory – od chłodnego niebieskiego do ciepłego, pomarańczowego blasku. Kolory nie tylko budują nastrój otoczenia, mają również wpływ na naszą psychikę, wywołują określone reakcje i zachowania.
Niebieski jest chłodny i równocześnie uspokajający, łagodzi napięcia w sytuacjach stresowych, sprawia, że czujemy się swobodnie. Znakomicie sprawdza się w miejscach związanych z relaksem i odpoczynkiem.
Fioletowy wycisza, pobudzając równocześnie wyobraźnię, jest ulubionym kolorem wielu artystów.
Pomarańczowy pomaga uwolnić się od złych emocji, przywodzi na myśl ciepło i wygodę. Czyż nie tak chcemy się czuć na tarasie?
Czerwony to kolor odważny i energetyczny, zachęcający do pozytywnego myślenia, sprzyjający rozwojowi motywacji.
Znając ich oddziaływanie, możemy barwy światła na tarasie dobierać w zależności od formy spędzania czasu – inne towarzyszyć może romantycznej kolacji we dwoje, inne prywatce w gronie przyjaciół, a jeszcze inne wieczorowi spędzonemu z ciekawą książką lub grami planszowymi.

Zintegrowanym oświetlenie w pergolach RENSON

W pergolach RENSON możemy zastosować oświetlenie w tradycyjnej tonacji LED lub kolorowe światło RGB. Istnieje możliwość instalacji elementów systemu w różnych punktach – w lamelach dachowych, kolumnach lub górnych elementach ramy. System ten jest całkowicie zintegrowany z konstrukcją, instalacja jest z zewnątrz niezauważalna. Natężeniem światła i jego barwą możemy sterować w sposób maksymalnie komfortowy, nie ruszając się z wygodnego fotela – za pomocą pilota lub aplikacji na smartfona.

Idealny taras wymaga perfekcyjnej oprawy. Zintegrowany system oświetlenia pergoli jest jej nieodzownym elementem.

Zobacz pozostałe wpisy