Układ poziomy

Minimalistyczny design
Nasze produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

Niewyczerpane możliwości personalizacji
Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

Fixscreen ®

System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widok.
Fixscreen ®

System Linarte

Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych.
System Linarte
Darmowa
wycena

Zadaszenie tarasowe Aero - wygoda i pełna integracja z zabudową

Udostępnij

Linia Aero to nowoczesne zadaszenie, które wykorzystać możemy do integracji z istniejącymi już konstrukcjami lub zabudową.

 

Dach zbudowany z ruchomych, aluminiowych lameli, które obracają się o 150 stopni, umożliwia regulację stopnia dopływu słońca oraz swobodną wentylację. Jest również wodoodporny – w pozycji zamkniętej lamele tworzą szczelną powierzchnię, a woda odprowadzana jest do ukrytych wewnątrz konstrukcji rynienek.

 

Zadaszenie Aero występuje w dwóch wariantach:

- w wersji podstawowej, w której lamele obracają się wokół własnej osi,

- w wersji zaawansowanej Aero Sky, której lamele nie tylko obracają się wokół własnej osi, ale również rozsuwają.

Ogromną zaletą modelu Aero Sky jest możliwość całkowitego otwarcia. Ma to znaczenie zwłaszcza wówczas, gdy zadaszenie znajduje się bezpośrednio przy fasadzie domu, nad oknami strefy dziennej. Aero Sky w pozycji otwartej nie będzie zaciemniał wnętrz, gdy sobie tego nie życzymy, w pozycji zamkniętej dach zapewni nam ochronę przed słońcem i ograniczy poziom nagrzewania się pomieszczeń.

 

W przypadku zadaszenia Aero Sky mamy do wyboru dwie opcje otwierania dachu – wszystkie lamele rozsuwane na jedną stroną lub w lamele rozsuwane na boki w opcji Aero Sky Dual. Ten drugi wariant zalecany jest przede wszystkim przy dłuższych zadaszeniach. Maksymalna długość zabudowy to aż 11,75 m, maksymalna szerokość – 4,5 m.

Renson daje nam również możliwość wyboru sposobu montażu. W opcji pierwszej zadaszenie Aero może być zintegrowane z zabudową, jego rama znajduje się wewnątrz otworu/stropu, a lamele tworzą z powierzchnią dachu jednolitą powierzchnią. Druga możliwość to „nałożenie” konstrukcji Aero na istniejącą konstrukcję.

 

Zadaszenie tarasowe Aero wykonywane jest zawsze na indywidualne zamówienie, a jego wymiary są idealnie dopasowane do konkretnego projektu. Produkowane jest z najwyższą dbałością o detale, tak, aby wszystkie mocowania i instalacje były niewidoczne z zewnątrz i nie wpływały na końcowy efekt wizualny.

 

Lamelowy dach Aero w pozycji zamkniętej wytrzymuje wiatr o sile 120 km/h oraz obciążenie 110 kg/m2.

 

Aero i Aero Sky dostępne są we wszystkich kolorach palety RAL, można je więc perfekcyjnie dopasować do kolorystyki istniejącej zabudowy. Opcja wyposażenia w oświetlenie LED pozwala cieszyć się komfortowym pobytem na tarasie również po zmroku.

Więcej informacji o zadaszeniach tarasowych Aero znaleźć można tutaj.

Zobacz pozostałe wpisy