Chciałbym otrzymać darmową wycenę

30000
200000
Dostosuj budżet

Jestem zainteresowany:

Dodaj produkt

Napisz wiadomość

przejdź do katalogu

Wybierz z listy

  Układ poziomy

  Minimalistyczny design
  Nasze produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

  Niewyczerpane możliwości personalizacji
  Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

  Fixscreen ®

  System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widok.
  Fixscreen ®

  System Linarte

  Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

  Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych.
  System Linarte
  Darmowa
  wycena

  Darmowa wycena