Układ poziomy

Minimalistyczny design
Nasze produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

Niewyczerpane możliwości personalizacji
Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

Fixscreen ®

System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widok.
Fixscreen ®

System Linarte

Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych.
System Linarte
Darmowa
wycena

Poznaj markę Renson

Poznaj pergole Renson®, które oferują Ci znacznie więcej niż zwykłe zadaszenia tarasów czy altany ogrodowe. Zaufaj światowej jakości, nowoczesnej technologii i wieloletniemu doświadczeniu.

Relaks w nowym wymiarze

Niezależnie od pogody, chcemy spędzać w ogrodzie tak dużo czasu, jak to tylko możliwe. Współczesny ogród nie jest oddzielnym elementem przestrzeni zewnętrznej, stanowi integralną część domu. Również wśród zieleni tęsknimy za przytulnością, komfortem, relaksem, intymnością.

Intymna chwila wytchnienia

Lata doświadczeń w zakresie ochronie przeciwsłonecznej oraz wentylacji pozwoliły na stworzenie kompleksowego rozwiązania, dającego poczucie poczucie prywatności przy jednoczesnym kontakcie z naturą. Nie musisz wybierać - możesz mieć wszystko, cieszyć się swoim domem i ogrodem niezależnie od kaprysów pogody.

Healthy Outdoor Concept®

To właśnie dlatego Renson® wynalazł Healthy Outdoor Concept®. Kompleksowe rozwiązania zapewniające fizyczny komfort dzięki świeżemu powietrzu przy jednoczesnej ochronie przed deszczem. Inteligentna ochrona przed słońcem i wiatrem doskonale równoważy dyskomfort powodowany nadmiernym przegrzaniem lub wychłodzeniem powietrza.

RENSON® to belgijska rodzinna, niezależna firma, niekwestionowany światowy lider w branży zajmująca się projektowaniem i produkcją innowacyjnych rozwiązań w zakresie naturalnej wentylacji i ochrony przed słońcem.


Jej bogactwo to ponad stuletnie doświadczenie, za którym idzie uczciwość wobec partnerów i Klientów, stałe dążenie do doskonałości i wychodzenie naprzeciw potrzebom jutra.

Filozofię rozwoju opartą na stwierdzeniu „Nic nie jest na tyle doskonałe, żeby nie dało się ulepszyć” RENSON® realizuje poprzez dział rozwojowo-badawczy, współpracujący z wiodącymi organizacjami naukowymi na całym świecie. Dzięki temu jest pionierem technologicznym w branży, mającym w posiadaniu szeroki portfel patentów i znaków towarowych.

RENSON® stale poszukuje jeszcze doskonalszych rozwiązań, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju, traktując priorytetowo potrzeby związane ze zdrowiem, bezpieczeństwem i poczuciem komfortu przy pełnym poszanowaniu środowiska naturalnego.


Jako oficjalny przedstawiciel RENSON® w Polsce zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość realizacji projektów, kompleksowe doradztwo na etapie planowania i doboru rozwiązań do indywidualnych potrzeb, solidny i szybki montaż na terenie całego kraju oraz opiekę posprze- dażową. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i pasją, którymi chcemy się z dzielić. Oferując naszym Klientom pergole RENSON® mamy pełne przekonanie poparte gwarancją producenta, że proponujemy rozwiązania najwyższej światowej klasy, zapewniające komfort i bezpieczeństwo użytkowania na długie lata.