Układ poziomy

Minimalistyczny design
Nasze produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

Niewyczerpane możliwości personalizacji
Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

Fixscreen ®

System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widok.
Fixscreen ®

System Linarte

Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych.
System Linarte
Darmowa
wycena

Linia Aero to seria dachów lamelowych, które dobrze komponują się z istniejącą strukturą zabudowy. Dachy dostępne są w wymiarach dopasowanych co do milimetra. Liczne wersje wykończenia dachu zapewniają w zależności od potrzeb ochronę przed wiatrem, słońcem i deszczem.

Chroń się przed słońcem, deszczem, wiatrem, zimnem i odpoczywaj!

Ten stylowy, płaski, wodoodporny dach zamienia Twój taras w przyjemną strefę relaksu. Dzięki łatwej obsłudze i cichej pracy żaluzji możesz błyskawicznie uzyskać idealną wentylację i oświetlenie tarasu.

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania
Głębokość:
max. 4,5 m
Szerokość:
max. 6,05 m

Informacje techniczne

  • Maksymalny wymiar: 4500 mm x 6050 mm (1 moduł)
  • Wysokość przejścia 2800 mm
  • Dostępne we wszystkich kolorach palety RAL - powlekane proszkowo warstwą 60-80 mikronów
  • Sterowanie elektryczne za pomocą pilota
  • Intensywność opadów - Algarve® jest szczelny podczas bardzo intensywnych opadów - nawet o intensywności od 0,04 do 0,05 l / s / m², która trwa max. 2 minuty. Tego rodzaju opady występują średnio co 10 lat.
  • Odporność na wiatr: do 120 km / h dla zamkniętych lamel (dachu)
  • Obciążenie maksymalne dachu: do 110 kg / m2

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania

Jesteśmy do
Twojej dyspozycji

518-331-899
Obsługujemy całą Polskę
..
Zapraszamy do współpracy architektów - dysponujemy niezbędnymi materiałami oraz dokumentacją techniczną
Najbardziej zaawansowana technologia na rynku wymaga najwyższej jakości obsługi