Układ poziomy

Minimalistyczny design
Nasze produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

Niewyczerpane możliwości personalizacji
Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

Fixscreen ®

System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widok.
Fixscreen ®

System Linarte

Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych.
System Linarte
Darmowa
wycena

Minimalizm, prostota i eleganckie wykończenie to tajemnica tworzenia pięknej całości z domem.

Aero Canvas to unikalny dach, który niezwykle łatwo integruje się z nowymi lub istniejącymi konstrukcjami. Stały dach ma minimalistyczny wygląd, w którym tkwi tajemnica tworzenia pięknej całości z domem.

Ten wykonany na miarę dach składa się z górnego dachu wykonanego z mocnego metalu, wykończonego na dole estetycznym Fixscreenem. Taki baldachim z tkaniną jest więc doskonale wodoodporny, a jednocześnie wygląda wyjątkowo miękko i gustownie.

Umieszczony w otworze lub opierający się na dwóch pionowych ścianach, Twój szyty na miarę baldachim jest zawsze produkowany na konkretny wymiar. Dzięki dopracowanemu projektowi odprowadzanie wody jest doskonale kontrolowane, a Twoje pokrycie materiałem pozostaje w 100% wodoodporne. Chcesz dodać trochę atmosfery do Aero Canvas? Zakończ go stylowym oświetleniem LED!

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania
Głębokość:
max. 4,5 m
Szerokość:
max. 6,05 m

Informacje techniczne

  • Minimalistyczna konstrukcja dla subtelnej integracji
  • Koresponduje z dowolnym stylem budynku
  • Dopasowanie z dokładnością do 1-go mm
  • Możliwość łączenia do 6 x 6 m

Wyposażenie dodatkowe

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania

Jesteśmy do
Twojej dyspozycji

518-331-899
Obsługujemy całą Polskę
..
Zapraszamy do współpracy architektów - dysponujemy niezbędnymi materiałami oraz dokumentacją techniczną
Najbardziej zaawansowana technologia na rynku wymaga najwyższej jakości obsługi