Układ poziomy

Minimalistyczny design
Nasze produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

Niewyczerpane możliwości personalizacji
Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

Fixscreen ®

System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widok.
Fixscreen ®

System Linarte

Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych.
System Linarte
Darmowa
wycena

Pergola tarasowa o nowoczesnym wyglądzie. Aluminiowy, lamelowy dach zawarty jest w smukłej konstrukcji nośnej.

Pokrycie tarasu z płaskim dachem

Ellice to pokrycie tarasowe o bardzo nowoczesnym wyglądzie. Aluminiowy dach lamelowy zawarty jest w smukłej konstrukcji nośnej, przeznaczony do montażu wolnostojącego lub przy fasadzie. Obrotowe, komorowe lamele dachu tarasowego zapewniają dużą wytrzymałość a dodatkowo, oglądane od wewnątrz charakteryzują się minimalnym „szwem” między nimi. Dzięki zintegrowanym szczotkom, zamykają się bardzo miękko, a dodatkowo chronią przed zamarznięciem. Obrotowe lamele chronią przed słońcem i jednocześnie dają świeży powiew. Kiedy pada deszcz, zamknij dach całkowicie, a woda zostanie odprowadzona w kontrolowany sposób. To pokrycie tarasowe płaskim dachem jest zatem prawdziwym wszechstronnym rozwiązaniem. Zakończ aluminiowy dach listwowy listwą LED Lineo, aby zapewnić dodatkowe oświetlenie nawet przy zamkniętym dachu. Jeśli chcesz siedzieć przytulnie i osłonięty od wiatru na swoim tarasie, możesz zamknąć boki za pomocą przeciwsłonecznego Fixscreen w trakcie budowy. Wybierz swój taras obejmujący 20 nowoczesnych kolorów, aby idealnie dopasować się do projektu fasady i ogrodu.

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania
Głębokość:
min. 0,8 m max. 4,5 m
Szerokość:
min. 1,11 m max. 6,05 m
Wysokość:
3,03 m
Powierzchnia maksymalna modułu:
27 m²

Informacje techniczne

  • Maksymalny wymiar: 4500 mm x 6050 mm (1 moduł)
  • Wysokość przejścia 2800 mm
  • Dostępne we wszystkich kolorach palety RAL - powlekane proszkowo warstwą 60-80 mikronów
  • Sterowanie elektryczne za pomocą pilota
  • Ellice® jest szczelny podczas intensywnych opadów deszczu. Odporność na wiatr: do 100 km / h dla zamkniętych lamel (dachu)
  • Obciążenie maksymalne dachu: do 80 kg / m2

Warianty montażu

wariant montażu
wariant montażu

Filmy

Zalety

01

Ochrona przed deszczem

Zamknij dach podczas deszczowej pogody i bez ograniczeń korzystaj z pobytu na świeżym powietrzu. Dzięki zintegrowanym rynienkom woda z konstrukcji odprowadzana jest bezpiecznie na podłoże.
02

Regulowany dach

03

Warianty montażu

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania

Jesteśmy do
Twojej dyspozycji

518-331-899
Obsługujemy całą Polskę
..
Zapraszamy do współpracy architektów - dysponujemy niezbędnymi materiałami oraz dokumentacją techniczną
Najbardziej zaawansowana technologia na rynku wymaga najwyższej jakości obsługi