Układ poziomy

Minimalistyczny design
Nasze produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

Niewyczerpane możliwości personalizacji
Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

Fixscreen ®

System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widok.
Fixscreen ®

System Linarte

Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych.
System Linarte
Darmowa
wycena

System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widoku

Fixscreen® to pierwsze w świecie ekrany zewnętrzne, tak wysoce odporne na porywisty wiatr, niezależnie od stopnia przesłonięcia. Struktura użytego materiału doskonale chroni nie tylko przed słońcem, ale również insektami i owadami.

Szeroka gama kolorystyczna profili jak i materiałów pozwala stworzyć harmonijne zestawienie, idealnie komponujące się z Twoim domem lub firmą, tworząc komfortowe warunki do pracy lub wypoczynku.

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania

Wymiary kasety

 • Fixscreen® 85:
  85×85 mm
 • Fixscreen® 100Evo:
  100×100 mm
 • Fixscreen® 150Evo:
  155×150 mm
 • Fixscreen® 150EvoF:
  155×150 mm


Maksymalne wymiary ekranów:

 • Fixscreen® 85:
  2,5×1,8 m
  pow. max. 4,5 m²
 • Fixscreen® 100Evo:
  4,0×2,7 m oraz 3,0×3,5 m
  pow. max. 10,8 m²
 • Fixscreen® 150Evo:
  6,0×6,0 m
  pow. max. 22 m²
 • Fixscreen® 150EvoF:
  1,55×1,5 m
  pow. max. 22 m²

Informacje techniczne

 • aluminiowa konstrukcja
 • kolorystyka dostępna wg palety RAL
 • opatentowany „zamek” mocujący tkaninę na obu końcach
 • ekrany Fixscreen® 100Evo oraz Fixscreen® 150Evo posiadają w obudowie ukryte prowadnice na kable
 • odporność na wiatr wiejący do: max. 120 km/h

Ekrany Fixscreen® z powodzeniem mogą być montowane zamiast tradycyjnych rolet oferując znacznie więcej. Możesz je także użyć w zabudowie tarasu oraz w ogrodowej altance:

Możliwości

Zalety

01

Kontrola przepuszczalność światła

Ekrany Fixscreen® przechwytują promienie słoneczne zanim te dotrą do szyby, dzięki czemu chronią przed oślepieniem i nieprzyjemnym rażeniem. W przeciwieństwie do tradycyjnych rolet nie zasłaniają pięknych widoków za oknem, a całkowicie zasłonięte ochronią przed uciążliwymi insektami.
02

Nieograniczone możliwości zabudowy

03

Idealne dopasowanie

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania

Jesteśmy do
Twojej dyspozycji

518-331-899
Obsługujemy całą Polskę
..
Zapraszamy do współpracy architektów - dysponujemy niezbędnymi materiałami oraz dokumentacją techniczną
Najbardziej zaawansowana technologia na rynku wymaga najwyższej jakości obsługi