Układ poziomy

Minimalistyczny design
Nasze produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

Niewyczerpane możliwości personalizacji
Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

Fixscreen ®

System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widok.
Fixscreen ®

System Linarte

Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych.
System Linarte
Darmowa
wycena

Rozwiązanie, które z Twojego tarasu uczyni komfortową strefę mieszkalną, osłoniętą przed deszczem, wiatrem, nadmiernym nasłonecznieniem i chłodem.

Strefa relaksu wyznaczona stylową i komfortową konstrukcją pergoli Lagune®, to zautomatyzowane i wielofunkcyjne rozwiązanie, które chroni przed nasłonecznieniem, wiatrem, a także deszczem.

Tylko od Twoich preferencji zależy, które części tarasu osłonisz przed słońcem i w jakim stopniu, a korzystając z pilota, bez problemu możesz opuścić wiatroszczelne i wodoodporne ekrany.

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania
Głębokość:
min. 1,5 m max. 6 m
Szerokość:
min. 1,50 m max. 12 m
Wysokość:
min. 2,5 m max. 5 m
Powierzchnia maksymalna modułu:
72 m²

Informacje techniczne

  • Wymiary: maksymalna szerokość na sekcję wynosi 12m, maksymalna głębokość wynosi 6 m
  • minimalne zalecane nachylenie wynosi 8 ° (maks. 19 °)
  • Dostępne we wszystkich kolorach palety RAL - powlekane proszkowo warstwą 60-80 mikronów
  • Kontrola: sterowanie elektryczne
  • Intensywność opadów: Lagune® jest szczelny podczas bardzo intensywnych opadów - nawet o intensywności od 0,04 do 0,05 l / s / m², która trwa max. 2 minuty. Tego rodzaju opady występują średnio co 10 lat. Odporność na wiatr: do 120 km / h dla zamkniętego dachu

Warianty montażu

wariant montażu
wariant montażu
wariant montażu
wariant montażu
wariant montażu
wariant montażu
wariant montażu
wariant montażu

Możliwości

Zalety

01

Innowacyjny dach

Innowacyjny, zamykany dach został wykonany z wodoodpornej, wytrzymałej i półprzezroczystej tkaniny. Jest całkowicie zintegrowany z konstrukcją pergoli i może być dowolnie otwierany i zamykany.
02

Ochrona przed deszczem

03

Technologia Fixscreen®

04

Wybierz swój styl

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania

Jesteśmy do
Twojej dyspozycji

518-331-899
Obsługujemy całą Polskę
..
Zapraszamy do współpracy architektów - dysponujemy niezbędnymi materiałami oraz dokumentacją techniczną
Najbardziej zaawansowana technologia na rynku wymaga najwyższej jakości obsługi