Układ poziomy

Minimalistyczny design
Nasze produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

Niewyczerpane możliwości personalizacji
Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

Fixscreen ®

System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widok.
Fixscreen ®

System Linarte

Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych.
System Linarte
Darmowa
wycena

Panovista ® / PanovistaMax ®

To innowacyjne rozwiązania zabezpieczające przed słońcem narożne przeszklenia, a także świetna odpowiedź na minimalistyczny trend panujący w nowoczesnej architekturze.

System Panovista® pozwala realizować funkcjonalne projekty, wykorzystujące duże przeszklenia.

To pierwsza na świecie osłona przeciwsłoneczna, dedykowana oknom narożnym o ponadprzeciętnych rozmiarach, w przypadku których konwencjonalne rozwiązania nie zdają egzaminu. Umożliwia wyeksponowanie ich niewątpliwych walorów estetycznych, dbając równocześnie o komfort użytkowników i odpowiednie zabezpieczenie budynków przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Proponowane rozwiązanie sprawdzi się zarówno w stałych jak i przesuwnych przeszkleniach – obie części ekranu podnoszone są jednocześnie, my zachowujemy panoramiczny widok. System może być łączony z innymi ekranami RENSON®.

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania

Ekrany Panovista®

Ekrany Panovista® można stosować do okien narożnych o maksymalnej szerokości 4000 mm z każdej strony oraz maksymalnej wysokości 2700 mm.

Panovista Max®

Za pomocą Panovista Max® jesteśmy w stanie przesłonić jeszcze większą powierzchnię (maksymalnie 30m²) – 6000 mm szerokości po obu stronach narożnika i 3400 mm wysokości. Rozwiązanie to wymaga instalacji czujnika wiatru.

Panovista®

Zewnętrzna osłona, zachowująca walory znanych już i sprawdzonych ekranów Fixsceen®. Rozwiązanie wykorzystuje opatentowany system mocujący tkaninę i gwarantujący stabilność nawet przy silnym wietrze. Nowatorstwo konstrukcji polega na usunięciu prowadnic z narożnika, dzięki czemu otrzymujemy niczym niezakłócony, panoramiczny widok. Panovista® jest odporna na wiatr wiejący z prędkością do 37 km/h.

PanovistaMax®

Osłona, która również zachowuje walory sprawdzonych ekranów Fixsceen®. Cała tajemnica działania ukryta jest w opatentowanym systemie ZIP, mocującym tkaninę „na zamek”, dzięki czemu gwarantuje stabilność nawet przy bardzo porywistym wietrze. Wyeliminowanie prowadnic z narożnika pozwala cieszyć się niezakłóconym, panoramicznym widokiem. PanovistaMax® jest odporna na wiatr wiejący z prędkością aż do 90 km/h. Dostępny w tym rozwiązaniu czujnik prędkości wiatru zabezpiecza przed uszkodzeniami w przypadku porywów wiatru powyżej 90 km/h i automatycznie zwinie nam osłony w celu ich ochrony.

Wszystkie elementy konstrukcyjne systemu (mechanizm sterujący, prowadnice boczne) są ukryte w elewacji budynku, w żaden sposób nie wpływając na jego estetykę.

Ekrany wyposażone są w tkaniny z włókna szklanego o bardzo wysokim współczynniku ochrony przeciwsłonecznej. Zarówno tkaniny, jak i aluminiowe profile dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, pozwalającej na indywidualne dopasowanie do architektury budynku.

Zobacz, jak działa Panovista®

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania

Jesteśmy do
Twojej dyspozycji

518-331-899
Obsługujemy całą Polskę
..
Zapraszamy do współpracy architektów - dysponujemy niezbędnymi materiałami oraz dokumentacją techniczną
Najbardziej zaawansowana technologia na rynku wymaga najwyższej jakości obsługi