Układ poziomy

Minimalistyczny design
Nasze produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

Niewyczerpane możliwości personalizacji
Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

Fixscreen ®

System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widok.
Fixscreen ®

System Linarte

Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych.
System Linarte
Darmowa
wycena

Renson wyznacza kierunki w zakresie ochrony przeciwsłonecznej i podąża za nowymi trendami w architekturze. Tak zwana "niewidoczna architektura" to jeden z takich trendów, który doskonale wpisuje się w dążenie do minimalizmu.

System Slidefix jest odpowiedzią na ten właśnie trend. To nowe rozwiązanie przesuwnych, nieprzepuszczających wiatru ekranów otwieranych w poziomie, przeznaczonych dla dużych otworów. Może być stosowane jako osłona okien, drzwi i połączeń narożnych.

Pozioma, przesuwna osłona przeciwsłoneczna wykonuje ruch w stronę przesuwanego okna, zapewniając prostotę, wygodę i łatwość obsługi. Ruch poziomy zwiększa elastyczność w zakresie możliwości regulacji ilości wpuszczanego światła do wewnątrz pomieszczenia. Specjalna konstrukcja gwarantuje łatwą konserwację, doskonały odpływ wody i niewidoczne dopasowanie do drzwi i okien budynku. Slidefix można łatwo łączyć z innymi ekranami Renson.

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania

Specyfikacja techniczna

Szerokość:
max. 4m
Wysokość:
max. 4m
Powierzchnia maksymalna modułu:
12 m²
Wymiar skrzynki:
szer. 150 mm, gł. 110 mm
Wymiar prowadnic bocznych:
wys. 100 mm, gł. 110 mm

Opis produktu

  • Skrzynka oraz górna i dolna prowadnica mogą być całkowicie niewidoczne.
  • Specjalnie zaprojektowana skrzynka rolety umożliwia montaż systemu ukrytego w elewacji budynku zapewniając jednocześnie łatwy dostęp serwisowy do wewnętrznych podzespołów systemu.
  • Prowadnica górna może być ukryta w szczelinie elewacji budynku, dolna zaś zamontowana równo z powierzchnią podłogi.
  • Prowadnicę dolną można łatwo zdemontować, umożliwiając wygodny dostęp w celu konserwacji (usuwanie liści, kurzu itp.).
  • System może być anodowany lub lakierowany proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.
  • Duży wybór tkanin poliestrowch dostępnych w wielu kolorach zapewnia łatwość dopasowania do każdego projektu.
  • Sterowanie elektronicznie – wiele opcji sterowania za pomocą Connect & Go.

Dodatkowe informacje

01

Zastosowanie:

  • Duże drzwi, okna, witryny
  • Zespolenia narożne
02

Gwarancja:

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania

Jesteśmy do
Twojej dyspozycji

518-331-899
Obsługujemy całą Polskę
..
Zapraszamy do współpracy architektów - dysponujemy niezbędnymi materiałami oraz dokumentacją techniczną
Najbardziej zaawansowana technologia na rynku wymaga najwyższej jakości obsługi