Układ poziomy

Minimalistyczny design
Nasze produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

Niewyczerpane możliwości personalizacji
Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

Fixscreen ®

System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widok.
Fixscreen ®

System Linarte

Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych.
System Linarte
Darmowa
wycena

System Linarte

Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do

designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych. Pozwala stworzyć niepowtarzalny, elegancki, stylowy i współczesny wygląd domu lub firmy.

Bramy garażowe i drzwi integrują się płynnie z powierzchnią fasady stając się niemal niewidoczne. Elementy funkcjonalne takie jak skrzynka na listy, domofon lub dzwonek do drzwi mogą być również zintegrowane z okładziną Linarte.

Dzięki dodatkowym profilom instalacja Linarte jest możliwa nawet na nierównych elewacjach, a wysoka jakość wykończenia pozwala na zastosowanie systemu również wewnątrz pomieszczeń.

Najważniejsze było sprawienie, aby system był łatwy, szybki i wygodny w montażu

Niewidoczne elementy łączące zapewniają elegancki wygląd, jednocześnie pozwalając na kompensację naprężeń spowodowanych rozszerzalnością termiczną systemu.

Renson wyznaje ideę zrównoważonego rozwoju a aluminiowa fasada Linarte wpisuje się w nią bez wyjątku. Jest trwała, odporna na wszelkie warunki pogodowe, lekka i jednocześnie mocna, a przede wszystkim niezwykle łatwa w utrzymaniu.

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania

Zalety okładzin fasadowych Renson Linarte

01

Dlaczego wybrać okładziny fasadowe Renson Linarte?

Poszukujesz wyjątkowej elewacji dla Twojego domu, sklepu, biura, budynku firmy? Wybierz Renson Linarte!

Ułożona w pionie lub poziomie, w dowolnym kolorze, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz za każdym razem daje doskonały rezultat, a niewidoczne połączenia gwarantują wyjątkowy wygląd.
02

Nieograniczone możliwości

03

Łatwy montaż

04

"Zrównoważona" jakość

05

Łatwa i lekka konserwacja

Linarte wewnątrz i na zewnątrz

01

Piękna elewacja

Profile Linarte zastosowane na zewnątrz nadają dodatkowy akcent elewacji i doskonale łączą się z innymi materiałami. Unikalny wygląd i styl można osiągnąć również stosując profile wewnątrz pomieszczeń (patrz poniżej). Szukasz wyjątkowe fasady? Puść wodze wyobraźni stosując drewniane wypełnienia lub oświetlenie LED.
02

Taras w stylu Linarte

03

Wyjątkowe wnętrze

Dzięki profilom Linarte możesz stworzyć wyjątkowo elegancką elewację

lub wykorzystać je jako ozdoba nadająca niepowtarzalny wygląd zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, a nawet jako element wypełniający ściany bocznej nowoczesnych zadaszeń tarasowych Renson.

Bramy lub drzwi montowane w fasadzie mogą być również pokryte profilami elewacyjnymi Linarte stając się niemal niewidoczne. System występuje w różnych wzorach, a każdy z nich można dodatkowo wykończyć specjalnymi wypełnieniami z drewna lub listwami oświetlenia LED.

Produkty

01

Linarte Block 16

Podstawowa wersja profilu aluminiowego w kształcie prostopadłościanu wynosi 16 mm głębokości.
Ta niewielka głębokość tworzy subtelną pionową grę linii i nadaje minimalistyczny wygląd.
02

Linarte Block 33

03

Linarte Even

04

Linarte Random

Wypełnij drewnem lub listwami LED

Listwy drewniane lub LED można wbudować w profilach o głębokości 33 mm zarówno w Linarte Block jak i Even. Te wypełnienia są dostępne w różnych długościach i mogą być instalowane w dowolnym miejscu fasady: losowo w linii lub powtarzalnie. Daje to nieograniczone możliwości nadania fasadom unikalnego wykończenia. Zintegrować z fasadą możemy także numery domów czy logo firmy (dotyczy wypełnień drewnianych).

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania

Jesteśmy do
Twojej dyspozycji

518-331-899
Obsługujemy całą Polskę
..
Zapraszamy do współpracy architektów - dysponujemy niezbędnymi materiałami oraz dokumentacją techniczną
Najbardziej zaawansowana technologia na rynku wymaga najwyższej jakości obsługi