Układ poziomy

Minimalistyczny design
Nasze produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

Niewyczerpane możliwości personalizacji
Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

Fixscreen ®

System ekranów zacieniających, które skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza, nie ograniczając przy tym widok.
Fixscreen ®

System Linarte

Bezkompromisowy związek pomiędzy designem a jakością.

Projektując okładziny elewacyjne Linarte, Renson przywiązał dużą wagę do designu, możliwości indywidualnego dopasowania  oraz jakości wykończenia. Dzięki czemu możesz stworzyć elewację dopasowaną do Twojego gustu i potrzeb. Ułożona poziomo lub pionowo pasuje do najbardziej wyszukanych stylów – od klasycznych do nowoczesnych.
System Linarte
Darmowa
wycena

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe Renson to nowoczesne rozwiązanie dla ludzi wymagających, którzy nie lubią kompromisów. To doskonały sposób na walkę z owadami, hałasem i oślepiającym światłem.

Nowoczesny wygląd i maksymalna ochrona przed słońcem i temperaturą

Lekka konstrukcja żaluzji fasadowych doskonale sprawdzi się w nowoczesnych obiektach architektonicznych, charakteryzujących się dużymi przeszkleniami, które z dodatkowymi elementami prezentują się jeszcze bardziej okazale.

Nowoczesne budynki, które wyróżniają się dużymi oknami, są narażone na duże nasłonecznienie. Ten problem rozwiązują żaluzje fasadowe, które nie tylko poprawiają wygląd budynku, ale również pozwalają regulować ilość promieni słonecznych, które będą przedostawać się przez okna.

Żaluzje fasadowe działają jak izolator. Chronią wnętrze budynku przed nadmiernym nasłonecznieniem, a to wpływa na odpowiedni rozkład temperatury w pomieszczeniu i pomaga w pracy klimatyzacji, które nie jest już tak obciążana. Przyczyniają się do zachowania optymalnej temperatury, jednocześnie współgrając z architekturą budynku.
 

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania

Elewacyjne żaluzje fasadowe Icarus®

01

ICARUS® Quickfix

Unikalny, wygodny montaż lameli jest realizowany w oparciu o opatentowany system klipsów. Konstrukcja umożliwia montaż lameli pod różnymi kątami.
02

ICARUS® Fixed

03

ICARUS® Movable

04

ICARUS® Cassette

05

ICARUS® sliding panels

Elewacyjne żaluzje fasadowe Linius®

01

Elewacyjne żaluzje fasadowe wykonane z ekstrudowanego aluminium

Wszystkie profile aluminiowe ekstrudowane wykonane zostały wg normy EN 573-3 Stop EN AW 6063 T66.

Profile produkowane są w różnych wariantach – dostosowanych do  lekkich konstrukcji, małych powierzchni, a także do średnich i dużych obciążeń. W ofercie posiadamy również lamele, które można zamontować pionowo oraz przeznaczone do powierzchni zaokrąglonych i innych specjalnych rozwiązań.
02

Elewacyjne żaluzje fasadowe formowane rolkowo

03

Elewacyjne żaluzje fasadowe walcowane - akustyczne

Elewacyjne żaluzje fasadowe Sunclips®

01

Elewacyjne żaluzje fasadowe Sunclips® poziome, montowane pod konstrukcją nośną:

Stałe osłony przeciwsłoneczne montowane poziomo, lamele Sunclips przytwierdzone pod konstrukcją nośną (szprosami). Lamele: stop aluminium EN AW-6063 T66 Konstrukcja nośna (szprosy): aluminium (AlMg3) lub stal o grubości uzależnionej od projektu konstrukcji. Wszystkie elementy mocujące wykonane są ze stali nierdzewnej. Części aluminiowe poddawane są anodowaniu. Elementy stalowe są ocynkowane i malowane proszkowo w szerokiej gamie kolorystycznej, dostępnej zgodnie z paletą RAL.
02

Elewacyjne żaluzje fasadowe Sunclips® Curved

03

Elewacyjne żaluzje fasadowe SUNCLIPS® poziome, montowane na konstrukcji nośnej

04

Elewacyjne żaluzje fasadowe Sunclips® Cassette

05

Elewacyjne żaluzje fasadowe Sunclips® pionowe

06

Elewacyjne żaluzje fasadowe Sunclips® cornel solutions

07

Elewacyjne żaluzje fasadowe Sunclips® Patio

08

Sunclips® dodatkowe rozwiązania

Nasza oferta obejmuje lamele:

 • wodoodporne
 • akustyczne
 • z wysokim przepływem powietrza
 • pełne
 • przeznaczone do miejsc wysokiego ryzyka
 • zamknięte
 • ze zintegrowanymi moskitierami

Poznaj ofertę żaluzji fasadowych Renson


Elewacyjne żaluzje fasadowe są podobne do żaluzji, które są stosowane w kanałach i wentylacyjnych. Ich nowoczesna stylistyka i konstrukcja sprawiają, że pasują głównie do nowoczesnych budynków. Dostaniesz je w głównie kolorze naturalnego lub epoksydowanego aluminium. Dostępne są również modele malowane proszkowo na jeden z ponad 150 kolorów palety RAL.

Poza żaluzjami fasadowymi oferujemy również spersonalizowane rozwiązania projektowe dla każdego, a w tym:
 
 • ściany gięte;
 • ściany zintegrowane z drzwiami;
 • ściany lamelowe, które są montowane pod kątem;
 • akcesoria uzupełniające (drzwi, narożniki);
 • osłony przed ptakami i owadami.

Wszystkie rozwiązania proponowane przez firmę Renson służą maksymalnej ochronie przed szkodnikami i nieprzychylnymi warunkami atmosferycznymi, uzyskując minimalistyczny efekt powierzchni lamelowej.

Galeria zdjęć

Jestem zainteresowany!

Dodaj do zapytania

Jesteśmy do
Twojej dyspozycji

518-331-899
Obsługujemy całą Polskę
..
Zapraszamy do współpracy architektów - dysponujemy niezbędnymi materiałami oraz dokumentacją techniczną
Najbardziej zaawansowana technologia na rynku wymaga najwyższej jakości obsługi